Welkom op onze vernieuwde website.
Asfra is al 30 jaar actief als totaalleverancier op fietsgebied in de stad Oudenaarde en omstreken. Eind zeventiger jaren startte Assez Frans de zaak in Schorisse Maarkedal maar is inmiddels al jaren gevestigd in het centrum van Oudenaarde, waar naast de gewone fietsen ook al jaren racefietsen en mountainbikes werden verkocht.
Onze winkel richt zich op de verkoop en reparatie van dagelijkse fietsen, kinderfietsen en alle bijbehorende onderdelen en accessoires.
Naast het aanbieden van een uitgebreide range met kwaliteitsproducten vinden we het van groot belang dat er een hoogwaardige service en dienstverlening wordt verleend.
Asfra-Flanders Fietsen
Bergstraat 75
9700 Oudenaarde
Tel : +32 55/31.57.40
GSM : 0475/843268
Fax : +32 55/31.99.97
BTW nummer: BE 0881.882.329.
IBAN : BE62 390 063 244 661
BIC : BBRUBEBB
info@asfra.be
Ondershirt Korte mouwen. Mooi verpakt in stoffen hoesje.
Isolerend en zweet doorlatend.
Te verkrijgen in S,M,L en XL Kies u maat.
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Gratis verzending vanaf € 50,-
Gratis ophalen in onze winkel
Gratis ruilen - 14 dagen retourrecht
Snelle levering
Fysieke winkel
Eigen werkplaats
Gratis parking
Belangrijkste kenmerken:
extreem licht (slechts 60 g), hoge stretch en zeer zacht mesh
nauwsluitende, comfortabele pasvorm
niet-irriterend platte steek naden
Mesh samenstelling:
Dryarn® - high-performance microfiber: isolerend, zweet-wicking, sneldrogend en geurbestendig (89%)
Elastaan garen - zorgt voor een optimale stretch en vormvastheid (11%)
Van polypropyleen DRYARN® een extreem lichtgewicht microvezel (ss basislaag slechts 60 gram) dat een uitstekende warmte-isolatie heeft en laat zweet snel transporteren naar het buitenoppervlak. Bovendien droogt het materiaal snel omdat de vezel geen vocht opneemt en heeft een antibacteriële behandeling om onaangename geuren te voorkomen. Wij leveren dit samen met een klein verpakking zakje. Als je weet dat je een tussenstop maakt, neem een reserve ondershirt mee in uw achterzak. Wanneer u afkoeld heb je een frisse droge laag mee en dat maakt het verschil.
Kleur | Wit |
Maat | S |
ASFRA maakt gebruik van cookies. Zo kunnen we de website verbeteren en je instellingen onthouden.