Welkom op onze vernieuwde website.
Asfra is al 30 jaar actief als totaalleverancier op fietsgebied in de stad Oudenaarde en omstreken. Eind zeventiger jaren startte Assez Frans de zaak in Schorisse Maarkedal maar is inmiddels al jaren gevestigd in het centrum van Oudenaarde, waar naast de gewone fietsen ook al jaren racefietsen en mountainbikes werden verkocht.
Onze winkel richt zich op de verkoop en reparatie van dagelijkse fietsen, kinderfietsen en alle bijbehorende onderdelen en accessoires.
Naast het aanbieden van een uitgebreide range met kwaliteitsproducten vinden we het van groot belang dat er een hoogwaardige service en dienstverlening wordt verleend.
Asfra-Flanders Fietsen
Bergstraat 75
9700 Oudenaarde
Tel : +32 55/31.57.40
GSM : 0475/843268
Fax : +32 55/31.99.97
BTW nummer: BE 0881.882.329.
IBAN : BE62 390 063 244 661
BIC : BBRUBEBB
info@asfra.be
3Action Nougat Blocks, zachte fruitnougat voor een snelle aanvoer van extra energie. Kan gebruikt worden voor het aanvullen van de koolhydraattekorten tijdens en na de inspanning en/of de energiereserves vóór het sporten. Door de verpakking in 3 afzonderlijke porties, zijn de 3Action Nougat Blocks gemakkelijk te doseren tijdens de inspanning
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Gratis verzending vanaf € 50,-
Gratis ophalen in onze winkel
Gratis ruilen - 14 dagen retourrecht
Snelle levering
Fysieke winkel
Eigen werkplaats
Gratis parking
3Action Nougat Blocks, zachte fruitnougat voor een snelle aanvoer van extra energie. Kan gebruikt worden voor het aanvullen van de koolhydraattekorten tijdens en na de inspanning en/of de energiereserves vóór het sporten. Door de verpakking in 3 afzonderlijke porties, zijn de 3Action Nougat Blocks gemakkelijk te doseren tijdens de inspanning
Gebruiksmoment: Tijdens de inspanning
Ingrediënten: Suiker, gedroogd fruit (papaja, ananas, rozijnen), glucosestroop, isomaltulose* (palatinose) (4%), honing, eiwit, hostie (aardappelzetmeel, palmolie), natuurlijk vanille-extract. (*) Isomaltulose is een bron van glucose en fructose
Analyse (per 100g):
Energie | 374 Kcal |
Koolhydraten -waarvan suikers: | 87,73g 64,16g |
Eiwitten | 1,12g |
Vetten | 2,22g |
Beschikbaar in:
Nougat Blocks – 3 stuks per verpakking. Totaalgewicht: 3 x 13g (39g)
ASFRA maakt gebruik van cookies. Zo kunnen we de website verbeteren en je instellingen onthouden.